Panel používateľa

Predajňa

Predajňa

Predajňa

V našej predajni okrem tradičnej bohatej ponuky výrobkov od spoločnosti Valdemar Grešík - NATURA, predáveme rôzne iné od výrobcov zo Slovenska, Čiech a zvyšku sveta.

Otváriacia doba: PO - PIA: 9:00 - 12:00 - 13:00 - 18:00, SO: 9:00 - 12:00, NE: zatvorené

 

 

 

 

cokoladocvanieLádovánie čokoládou, to je to, čo nás v poslednej dobe baví. A v spojení s chrumkavým müsli je to jasné. Uvolňuje napetie, dodáva energiu, bojuje proti (volným) radikálom a stresu, pozitývne vlíva na činnosť mozgu, urobí radosť keď ho niekomu darujete :)

chrumkave ovocieMrazom sušené ovocie v malom tubuse. Pochutnajte si na malinách, jahodách, ostružinách, čiernej ríbezle a banánov v ich nejlepšej forme bez použitia konzervantov a ďalších prísad. Chutí a voní úžasne!

ovocne stavyVitamínové doplnky v tabletách sú relatívne drahé, lebo viac zaplatíme za zložitú izoláciu účinných látok z rastlín a plodov a za výrobu tabliet či inej formy potravinového doplnku ako za vlastné účinné látky obsiahnuté v potravinovom doplnku. Okrem toho potravinový doplnok nie je prirodzená potravina, obsahuje zvyčajne rad cudzorodých ( tzv. pomocných ) látok potrebných pre bezproblémovú výrobu a stabilitu doplnku. Tiež konzumácia niektorých koncentrovaných a čistých vitamínov či iných látok môže spôsobiť „zlenivenie organizmu", ktorý potom keď užívate bežnú stravu nevie sa rýchlo preorientovať na využitie vitamínov, ktoré sa v potravinách nachádzajú v nízkych koncentráciach a paradoxne po aplikácii vitamínových doplnkov môžete, keď ich prestanete užívať a ich účinok skončí, trpieť nedostatkom vitamínov. Tiež je potrebné vedieť, že náš organizmus zvyčajne netrpí nedostatkom len jedného vitamínu, mikroprvku či inej nutrične dôležitej látky a často ani dokonca nevieme akým nedostatkom trpí náš organizmus a preto je vhodné konzumovať stravu komplexnú to je na vitamíny, minerálie a iné nutrične významné látky bohatú stravu a nápoje.
Takýmito nápojmi sú napríklad džúsy a šťavy z bobuľového ovocia, ako sú čučoriedky, brusnice, čierne ríbezle, šípky a z cudzokrajných najmä plody Kustovnice čínskej a Schisandry. Tieto plody obsahujú celý rad vitamínov, karotenoidov, organických kyselín, sacharidov, mikroprvkov a ďalších zdraviu prospešných látok ako sú antioxidanty a adaptogény, ktoré spomaľujú starnutie nášho organizmu a zvyšujú imunitu, teda odolnosť voči infekčným ochoreniam a majú aj rad ďalších zdraviu prospešných účinkov a súčasne sú aj zdravou energeticky a nutrične bohatou potravinou. Vhodnou kombináciou bobuľového ovocia a prípadne aj extraktov z liečivých rastlín možno tak pripraviť nápoje a potraviny ktoré majú vystupňovaný zdravotný účinok určitým smerom a môžu sa teda konzumovať nielen ako zdroj výživy ale súčasne aj ako vhodná potravina či nápoj pri určitých konkrétnych zdravotných problémoch.
Naše zdravé ovocné nápoje sú teda založené na prirodzených ovocných šťavách, rozmixovanom ovocí či zelenine a na liečivých rastlinách. Neobsahujú žiadne umelé farbivá, syntetické konzervačné látky, ochucovadlá či iné umelé prísady. Jedná sa o 100 % prírodný produkt. Pokiaľ je dochutenie nutné používame prírodne dochucovadlá, napr. na okyslenie produktu čerstvú citrónovú šťavu a na dosladenie len prirodzené sacharidy, ako farbivá rastlinné extrakty z farebného ovocia či zeleniny.
Naše výrobky pripravujeme šetrnými technologickými postupmi zo starostlivo vybraných surovín, najmä zo surového bobuľového ovocia, ktoré je obzvlášť bohaté na vitamíny, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, mikroprvky a iné nutrične hodnotné látky. Výrobky sú mikrobiologicky stabilizované šetrnou pasterizáciou, tak aby sa zachovalo v našich produktoch čo najviac týchto nutrične dôležitých látok.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info